EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meydan Ardıçlı basın mensuplarının karşısına çıkıyor

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding işbirliğinde Esenyurt'ta yükselecek olan Meydan Ardıçlı projesi görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Projede satışlar devam ediyor.

Bugüne kadar hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcısına yüksek standartla bir yaşam sunan Özyurtlar İnşaat, yeni projesi Meydan Ardıçlı için Bahaş Holding ile el sıkıştı. Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığında inşa edilecek proje, İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Esenyurt'ta konumlandırılıyor.

Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Meydan Ardıçlı projesinde toplam 1.681 konut ve 125 adet mağaza yer alıyor. 67 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 27 bloktan oluşan projede; stüdyodan 4,5+1'e kadar değişen farklı tip ve büyüklüklerde konutlar bulunuyor. Daire fiyatlarının ön satış dönemine özel 175 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede teslimlerin Mayıs 2020'sde başlayacağı öngörülüyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandırması beklenen Meydan Ardıçlı projesinin detayları 11 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan basın toplantısında açıklanacak. Akbatı AVYM'ye 1.2 kilometre, TEM Otoyolu'na ise 850 metre mesafede konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.meydanardicli.com.tr adresinden ya da 0850 460 90 70 numaralı telefondan erişilebiliyor.