Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Meydan Ardıçlı basın mensuplarının karşısına çıkıyor

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding işbirliğinde Esenyurt'ta yükselecek olan Meydan Ardıçlı projesi görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Projede satışlar devam ediyor.

Bugüne kadar hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcısına yüksek standartla bir yaşam sunan Özyurtlar İnşaat, yeni projesi Meydan Ardıçlı için Bahaş Holding ile el sıkıştı. Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığında inşa edilecek proje, İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Esenyurt'ta konumlandırılıyor.

Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Meydan Ardıçlı projesinde toplam 1.681 konut ve 125 adet mağaza yer alıyor. 67 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 27 bloktan oluşan projede; stüdyodan 4,5+1'e kadar değişen farklı tip ve büyüklüklerde konutlar bulunuyor. Daire fiyatlarının ön satış dönemine özel 175 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede teslimlerin Mayıs 2020'sde başlayacağı öngörülüyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandırması beklenen Meydan Ardıçlı projesinin detayları 11 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan basın toplantısında açıklanacak. Akbatı AVYM'ye 1.2 kilometre, TEM Otoyolu'na ise 850 metre mesafede konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.meydanardicli.com.tr adresinden ya da 0850 460 90 70 numaralı telefondan erişilebiliyor.