EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mevsim İstanbul'da ön satışlar başladı

Sarılar İnşaat imzasıyla Kağıthane'de yükselen Mevsim İstanbul projesi lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı.

Sarılar İnşaat; Kağıthane’de, TEM Otoyolunun yanı başında konumlandırdığı Mevsim İstanbul'da ön talep toplama dönemine girdi. Şirket, yeni projesi Mevsim İstanbul’u lansman öncesi avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuyor. Toplamda 6 bin 972 metrekare alan üzerine inşa edilen 3 bloktan oluşan projede dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin 400 TL'den başlıyor.

Yaklaşık 3 bin 500 metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projede; Belgrad Ormanı manzaralı 30 adet loft daire ile birlikte toplamda 187 konut yer alıyor. Dairelerin 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlandığı Mevsim İstanbul’da; teslimlerin 2018’in Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Geniş peyzaj ve yeşil alanların yanı sıra Mevsim İstanbul’da; kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, her daireye ait özel otopark ve ayrıca misafir otoparkı, dinlenme alanları, kaykay pisti, çocuk parkı, çocuk oyun odası ve oyun bahçesi, mini basketbol sahası, mini futbol sahası, squash, game center ve sinema odası, fitness center ( Bay-Bayan ayrı), sauna ( Bay-Bayan ayrı), Bilardo-masa tenisi- dart salonu, 2 adet davet ve organizasyon odası, taziye odası, mescit ve 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor.

Her detayın özenle projelendirildiği Mevsim İstanbul, 9 metre tavan yüksekliği ve 60 metrekare genişliğindeki lobileri ile ferah ve geniş yaşam alanları sunuyor. Her daireye tahsis edilen 3 metrekare büyüklüğünde deponun yanı sıra projede ayrıca her bloğun en üst katında toplamda 400 metrekare olan ortak kullanıma açık seyir terasları bulunuyor.