EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mevsim İstanbul'da metrekare birim fiyatları 5 bin 700 TL'den başlıyor

Sarılar İnşaat imzasıyla Kağıthane'de inşa edilen Mevsim İstanbul projesinde ön satış dönemine özel fırsatlar devam ediyor.

İstanbul’un değeri hızla yükselen bölgesi Kağıthane’de inşa edilen Mevsim İstanbul'da satışlar devam ediyor. Kaba inşaatı devam eden ve 2018 Aralık ayında teslim edilmesi planlanan projenin söz verilen süreden 3 ay öne çekerek Eylül 2018’de teslim edileceği öngörülüyor. Metrekare biirim fiyatlarının 5 bin 700 TL'den başladığı projede; yüzde 1 peşinat ve 120 aya kadar banka kredili ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 25 peşinatla şirket bünyesinde 36 ay taksit imkanı da sunuluyor.

Sarılar İnşaat, Mevsim İstanbul projesini aynı kat sayısına sahip 3 blok üzerine konumlandırıyor. Toplamda 6 bin 972 metrekare alan üzerine inşa edilen projede yaklaşık 3 bin 500 metrekare alan peyzaj alanı olarak kullanılıyor. Belgrad Ormanı manzaralı 30 adet loft daire ve 4 adet ticari ünite ile birlikte toplamda 187 konutun yer aldığı Mevsim İstanbul’da; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç farklı daire seçeneği yer alıyor.

Geniş peyzaj ve yeşil alanların yanı sıra Mevsim İstanbul’da; kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, her daireye ait özel otopark, misafir otoparkı, dinlenme alanları, kaykay pisti, çocuk parkı, çocuk oyun odası ve oyun bahçesi, mini basketbol sahası, mini futbol sahası, squash, game center, sinema odası, fitness center, sauna, bilardo-masa tenisi- dart salonu, 2 adet davet ve organizasyon odası, toplantı odası, mescit ve 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor.

Sarılar İnşaat, sosyal donatı zengini Mevsim İstanbul projesinin aidat maliyetini de düşünerek, projede bulunan 4 ticari alan ve 3 konutun tüm kira gelirlerini yönetime bırakıyor.

Mevsim İstanbul, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Avrupa yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede hayata geçirilen proje; markalı projelerin bulunduğu Kağıthane’de, TEM otoyolunun yanı başında konumlanıyor. Alternatifli ulaşım olanakları bulunan Mevsim İstanbul, 2023 yılında teslim edilmesi beklenen 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli’nin metro durağına 500 metre uzaklıkta yer alıyor.