EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meva Şehir Ankara’da ön talep toplanıyor

Ünsal Park Yapı Endüstrisi güvencesiyle Ankara’nın Etimesgut lokasyonunda inşa edilen Meva Şehir projesinde ön talep toplanıyor.

Ankara Etimesgut Eryaman Mahallesi’nde Ünsal Park Yapı Endüstrisi tarafından inşa edilen Meva Şehir Ankara projesi toplam 1800 daireden meydana geliyor. 18 blok halinde planlanan Meva Şehir'de bloklar 20 ile 23 kat arasında dizayn edildi.

Meva Şehir Ankara evlerinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Proje kapsamında 2+1 daire fiyatları 250 bin TL’den başlıyor.

"Ankara'da yükselen cennet misali bir şehir" sloganıyla tanıtımı yapılan projede ön talep toplanıyor. Optimum AVM arsasında hayata geçirilen Meva Şehir projesinde teslimlerin 4 yıl sonra yapılması planlanıyor. Meva Şehir Ankara’da dairelere ek olarak okul, gölet, AVM ve ticari alanlar bulunacak.

106 milyon 893 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Ankara Meva Şehir projesi Ankara Çevre yolu, Ayaş Bulvarı, Ayaş Geçidi, Doğakent Blokları ve Elvankent projelerine oldukça yakın lokasyonda inşa ediliyor.