EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Metropark Plus’ta 2+1 daireler 315 bin TL’den başlıyor

Akağ İnşaat kalitesiyle Ankara Eryaman’da yaşama kazandırılan Metropark Plus projesinde 2+1 ve 3+1 tipinde 96 adet yer alıyor. Fiyatlar 315 bin TL’den başlıyor.

Akağ İnşaat kalitesiyle Ankara Eryaman’da yaşama kazandırılan Metropark Plus projesinde 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış 96 adet yer alıyor. Fiyatlar 315 bin TL’den başlıyor.

Sektörün kaliteli ve güven vaat eden isimlerinden Akağ İnşaat kalitesi ve güvencesi ile Ankara’nın Eryaman bölgesinde sektöre kazandırılan Metropark Plus konut projesinde 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçeneklerine yer veriliyor.Toplam 96 adet daireye yer verilen konut projesinde fiyatlar ise 315 bin TL’den başlangıç gösterip 515 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenler konut kredisi kullanarak hayallerini gerçeğe dönüştürebilme fırsatını yakalıyorlar. Teslimlerin Ağustos 2018 tarihinde yapılması hedeflenen konut projesinde 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut tiplerine yer veriliyor.

6 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Akağ İnşaat Metropark Plus projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 2+1 dairelerde balkon dahil biçimde brüt 84 metrekare büyüklüğünde, 3+1 dairelerde ise balkon dahil şekilde brüt 143,50 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Metropark Plus fiyat listesi ise şöyle;

2+1 daireler 315 bin TL ile 415 bin TL arasında,
3+1 daireler ise 415 bin TL ile 515 bin TL arasında farklılık gösteren fiyatlarla satışa sunuluyor.

Merkezi konumuyla da dikkat çeken Metropark Plus konut projesi TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu’na komşu konumda yükseliyor. Akağ Metropark plus Eryaman konut projesi alışveriş merkezleri ile sosyal ve kültürel alanlara yakın konumda yer almasıyla da konut alıcısının dikkatlerini üzerine çekmeyi başarıyor.

Akağ İnşaat’ın Ankara Eryaman’da sektöre kazandırdığı Metropark Plus projesi

Yüzde 30 enerji tasarrufu sağlayan Kaskad sistemi (her daire tükettiği kadar ödeme yapabilecek),
Vestiyerli daireler,
24 saat güvenlik hizmetleri,
Açık otopark,
Kapalı otopark gibi hizmetleri de bünyesinde bulunduruyor.