EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Metrolife Sancaktepe'de fiyatlar 351 bin TL'den başlıyor

Sinpaş GYO tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Metrolife Sancaktepe projesinden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarındann Sancaktepe'de yükselen Metrolife Sancaktepe projesinde 544 konut ve 10 bin metrekarelik çarşı alanı yer alıyor. Alanları 58 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Metrolife Sancaktepe'de lansman fırsatları devam ediyor.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Metrolife Sancaktepe projesinden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Kişiye özel ödeme koşullarıyla da konut satın alınabilen projede; 1+1 daireler 351 bin TL'den, 2+1 daireler 544 bin TL'den, 3+1 daireler 753 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 243 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kısa bir süre sonra hizmete girecek şehir hastanesine oldukça yakın bir konumda yükselen Metrolife Sancaktepe'nin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, güneşlenme terasıi çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, peyzaj alanları, kafe ve restoran yer alıyor.