EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Metrolife projesinde fiyatlar 325 bin TL’den başlıyor

Sinpaş GYO tarafından İstanbul’un Sancaktepe lokasyonunda hayata geçirilen Metrolife projesinde daire fiyatları 325 bin TL’den başlıyor.

Sinpaş GYO’nun 2017’de İstanbul’da hayata geçireceği 2 projeden biri olan ve Sancaktepe’ye bağlı Samandıra Abdurrahmangazi Mahallesi’nde inşa edilen Metrolife projesi 544 konut ve 10 bin metrekare çarış alanından meydana geliyor. Projede fiyatlar lansmana özel 325 bin TL'den başlıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunulan Sancaktepe Metrolife projesinde restoran ve kafeler de yer alıyor. Proje, geçtiğimiz hafta ihalesi tamamlanan ve 2020 yılında hizmete girecek olan Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli metrosunun bölgedeki durağının hemen yanı başında konumlanıyor.

Metrolife projesi Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Özyeğin üniversitesi, Özel Bahçeşehir Koleji, Sancaktepe Devlet Hastanesi, Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sultanbeyli Devlet Hastanesi, Özel İstanbul Bölge Hastanesi, Rings AVM, Brandium AVM ve Viaport AVM gibi yerlere oldukça yakın mesafede inşa ediliyor.