EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Metrohome Residence'da lansman öncesi satışlar başladı

Kameroğlu İnşaat imzasıyla Beylikdüzü'nde konumlandırılan Metrohome Residence projesinde metrekare birim fiyatları ortalama 4 bin 250 TL seviyesinde.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden bölgelerinden Beylikdüzü'nün merkezinde 112 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Metrohome Residence projesinde lansman öncesi satışlara başlandı. Toplamda bin 690 konutun yer alacağı projede büyüklükleri 61 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 rezidans daireler ve 2+1 suitler bulunuyor.

Metkare birim fiyatının ortalama 4 bin 250 TL olduğu Metrohome Residence projesinde 1+1 rezidansların fiyatları 259 bin TL'den, 2+1 suitlerin fiyatları ise 548 bin TL'den başlıyor. E-5'e sıfır konumuyla ön plana çıkan Kameroğlu Metrohome projesinin residence kısmında 5 blok, suite kısmında ise 9 blok yer alıyor.

Sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark bulunan Kameroğlu Metrohome Residence yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor. Konutların yanı sıra 130 adet ticari birimin de bulunduğu proje metroya olan 1 dakikalık yakınlığı sayesinde sakinlerine trafiksiz bir yaşam vadediyor.