EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Metro Hayat, İstanbul'un merkezinde trafiksiz bir yaşam vadediyor

Mekan Yapı imzasıyla Bağcılar'da yükselen Metro Hayat projesinde daire fiyatları 463 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Mart 2019'da başlanması planlanıyor.

Mekan Yapı'nın İstanbul'un gelişmeye devam eden lokasyonlarından Bağcılar'da hayata geçirdiği Metro Hayat projesi 3 blok halinde, 12 bin 546 metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Teslimlerine 2019 yılının Mart ayında başlanması öngörülen Metro Hayat'ta alanları 103 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 243 konut yer alıyor.

Mecidiyeköy-Mahmutbey ve Yenikapı-Mahmutbey Metro hatlarının kesiştiği noktada hayata geçirilen Metro Hayat projesinde daire fiyatları 463 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiyor. Peşin ödemelerde yüzde 2, banka kredili ödemelerde ise yüzde 10 oranında indirim fırsatının sunulduğu projeden taksitle daire sahibi olmak isteyenlere; 24 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.

Konutların yanı sıra 27 ticari birime de ev sahipliği yapan Metro Hayat projesinde dairelerin minimum 2 bin TL'den kiracı bulacağı öngörülüyor. Sosyal donatı alanları bakımından oldukça zengin olan Metro Hayat; AVM'lere, eğitim ve sağlık kurumlarına, ibadet alanlarına ve iş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.