Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Metay Bahçecik Villaları’nda 975 bin TL’den başlayan fiyatlar

Kocaeli Bahçecik’te yükselen Metay Bahçecik Villaları’nda fiyatlar 975 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise hemen yapılıyor.

Kocaeli Bahçecik’te hayata geçirilen Metay Bahçecik Villaları projesi Metay Yapı tarafından yaşama kazandırıldı. Fiyatların 975 bin TL’den başladığı Metay Bahçecik Villaları’nda teslimler ise hemen yapılıyor.

13 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

4 bin 875 metrekare üzerinde yükselen Metay Bahçecik Villaları; tüm seçeneklerin 4+1 dubleks olarak tasarlandığı 13 adet müstakil villadan meydana geliyor. Metay Bahçecik Villaları’ndaki konutların büyüklükleri 200 metrekare olarak tasarlandı.

METAY BAHÇECİK VİLLALARI FİYAT LİSTESİ (EYLÜL 2019)

Metay Bahçecik Villaları’nda yer alan villaların fiyatlar 975 bin TL’den başlıyor. Banka kredisine uygun durumdaki Metay Bahçecik Villaları’nda teslimler ise hemen yapılıyor.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Metay Bahçecik Villaları projesindeki konutların özel bahçeleri bulunuyor. Bahçelerin büyüklükleri 100 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projedeki villalar şömine, ankastre, spot aydınlatma gibi donatılarla yeni sakinlerinin kullanımına sunulacak. Ortak kullanım alanında ise yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları bulunuyor.