Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

MESA ve TEPE imzalı Park Mozaik’te teslimler devam ediyor

Konut sektörünün lider isimlerinden TEPE ve MESA tarafından yaşama kazandırılan Park Mozaik’in ilk etabında teslimler devam ediyor.

Gayrimenkul sektörünün yarım asra yakın tecrübesi ile en köklü isimleri arasında bulunan TEPE ve MESA tarafından Ankara’nın Yaşamkent lokasyonunda sektöre kazandırılan Park Mozaik projesinde teslimler tüm hızıyla devam ediyor. Projenin ilk etabını oluşturan yatay bloklardan birinde daha teslim süreci başladı.

Konut sektörünün lider firmalarının imzasını taşıyan Park Mozaik projesinde yüksek binaların yer aldığı A Blok’ta yaşam 18 Haziran 2018 tarihi itibariyle başladı.

TEPE ve MESA gücüyle Ankara Yaşamkent’te fark yaratan ve LEED Gold Sertifikası’na sahip ilk konut projesi Park Mozaik’te hayat sağlanan tüm ayrıcalıkların keyfiyle devam ediyor.

Park Mozaik projesinin birinci etabını oluşturan yatay blokların ve C Blokun teslimlerinin yapılmasıyla projede yaşama “merhaba” dendi.
Park Mozaik projesinin en yüksek bloku olan A Blokta tamamlanarak yeni sakinlerine teslim edilmeye başlandı. 35 kattan oluşan A Blokta toplam 177 adet daireye yer veriliyor.

A Blok sakinlerine açık otopark alanı ve bir adet yük taşımak için olacak şekilde toplam 5 adet asansör hizmeti sunuluyor. Projede alıcıya 3+1, 4+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks kat planında dizayn edilen daire seçenekleri sunuluyor.

Park Mozaik A Blokta 1 adet kapalı yetişkin yüzme havuzu, 1 adet çocuk yüzme havuzu, fitness, jimnastik salonu, saunadan oluşan sitenin sosyal tesisi de yer alıyor. A Blok, projenin en yüksek binası olması nedeniyle ufku açık bir görüş alanına bakıyor. Geniş ve havadar konutlarıyla ilgi uyandıran blokta yaşam başladı.