EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mesa Koz projesinde fiyatlar 805 bin TL'den başlıyor

Mesa Mesken'in Kadıköy Kozyatağı'nda konumlandırdığı Mesa Koz projesinde fiyatlar güncellendi. Projede fiyatlar 805 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Kadıköy Kozyatağı'nda 8 bin 279 metrekarelik arazi inşa edilen Mesa Koz projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Bağdat Caddesi'ne olan yakınlığıyla dikkat çeken Mesa Koz projesi tek blokta toplam 280 konuttan meydana geliyor. Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede; alanları 65 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Konutların yanı sıra ticari birimlerin de yer alacağı Mesa Koz'da 1+1 daireler 805 bin TL'den, 2+1 daireler 1 milyon 305 bin TL'den, 3+1 daireler ise 2 milyon 376 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Kadıköy- Pendik Metro Hattı Kozyatağı Durağı'na yürüme mesafesinde konumlandırılan Mesa Koz projesinden peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 oranında indirim yapılıyor.Vadeli ödemeyle projeden konut satın alacak yatırımcılar ise 36 ay vade farksız taksit imkanından yararlanabiliyor.

AVM, hastane, eğitim kurumları gibi yerlere de yakın konumda bulunan Mesa Koz; sahilyolu, minibüs yolu, E-5, TEM, Şile Yolu, Kuzey Marmara Yolu ve Boğaz köprülerinin her üçüne birden doğrudan bağlanma imkanı sağlayan noktada yer alıyor.