Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Mesa Gökada için ön talep toplanıyor

Mesa Mesken'in Anadolu yakasının en değerli yatırım alanlarından Maltepe'de inşa edeceği Mesa Gökada projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına yüksek standartlarda yaşam imkanı sunan Mesa Mesken, Maltepe'de geliştireceği yeni projesi Mesa Gökada için kolları sıvadı. Şirket, ulaşım kolaylığının yanısıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuyla öne çıkan Mesa Gökada projesi için ön talep toplamaya başladı. Mesa Gökada projesi için www.mesa.com.tr web sitesi ve 444 9 366 numaralı telefon üzerinden ön talepte bulunanlar, konut seçiminden lansman avantajlarına kadar birçok ayrıcalıktan öncelikli olarak yararlanma fırsatını yakalayacak.

Mesa'nın Maltepe'deki ilk projesi olarak yükselecek olan Mesa Gökada'da toplam 273 konuta yer verilecek. Araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajları ile dikkat çeken projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar bulunacak. 3 blok halinde inşa edilecek olan projenin sosyal donatı alanları arasında ise ticari alanlar, kapalı havuz ve fitness merkezi yer alacak. İstanbul’un Anadolu yakasında E-5 ve TEM’e kolay erişimi ile Mesa Gökada projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlayacak.