EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mesa Gökada için ön talep toplanıyor

Mesa Mesken'in Anadolu yakasının en değerli yatırım alanlarından Maltepe'de inşa edeceği Mesa Gökada projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına yüksek standartlarda yaşam imkanı sunan Mesa Mesken, Maltepe'de geliştireceği yeni projesi Mesa Gökada için kolları sıvadı. Şirket, ulaşım kolaylığının yanısıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuyla öne çıkan Mesa Gökada projesi için ön talep toplamaya başladı. Mesa Gökada projesi için www.mesa.com.tr web sitesi ve 444 9 366 numaralı telefon üzerinden ön talepte bulunanlar, konut seçiminden lansman avantajlarına kadar birçok ayrıcalıktan öncelikli olarak yararlanma fırsatını yakalayacak.

Mesa'nın Maltepe'deki ilk projesi olarak yükselecek olan Mesa Gökada'da toplam 273 konuta yer verilecek. Araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajları ile dikkat çeken projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar bulunacak. 3 blok halinde inşa edilecek olan projenin sosyal donatı alanları arasında ise ticari alanlar, kapalı havuz ve fitness merkezi yer alacak. İstanbul’un Anadolu yakasında E-5 ve TEM’e kolay erişimi ile Mesa Gökada projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlayacak.