EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mesa Çubuklu 28 için ön talep toplanmaya başlandı

Mesa Mesken'in Beykoz Çubuklu'da hayata geçireceği yeni projesi Mesa Çubuklu 28 için ön talep toplanıyor.

"Mesa" markasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri hayata geçiren Mesa Mesken, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 2017 yılında Anadolu yakasında geliştirdiği projelerine ağırlık veren şirket, yeni projesi Mesa Çubuklu 28 için ön talep toplamaya başladı. Beykoz Çubuklu'da 164. Yıl Polis Hatıra Ormanı'nın yanı başında yükselecek olan Mesa Çubuklu 28 projesinde satışların Eylül ayında başlaması planlanıyor.

Deniz ve orman manzarasına bir arada sunmasıyla dikkat çeken Mesa Çubuklu 28 projesi 81 konuttan meydana geliyor. Toplam 6 bloktan oluşacak olan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. Daire büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı proje tamamlandığında Beykoz'a yeni bir yaşam tarzı kazandıracağı öngörülüyor.

Teslimlerine 2019'un son çeyreğinde başlanması beklenen Mesa Çubuklu 28 projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna https://www.mesa.com.tr/cubuklu-landing/ adresinden ya da 444 9 366 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.