EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MESA Cadde’de satışlar başladı

MESA, Aslan Yapı ve CABA iş birliğinde İstanbul Maltepe Bağdat Caddesi’nde konumlandırılan MESA Cadde projesinde satışlar start verdi.

İstanbul Anadolu Yakasının dikkat çeken lokasyonlarından Maltepe Bağdat Caddesi’nde sektöre kazandırılan MESA Cadde projesi satışa çıkarıldı. Eşsiz adalar manzarasının yanı sıra sahil aksına yürüme mesafesindeki dikkat çeken konumu ve ulaşım kolaylıklarla sektörde ses getiriyor.

MESA Cadde projesi 23 Şubat Cuma günü üç büyük firmanın üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirilen basın toplantısıyla basın temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtıldı.

MESA Cadde projesinin basın lansmanı, MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mert Boysanoğlu, CABA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Balyen, ASLAN YAPI İcra Kurulu Üyesi ve Projeler Koordinatörü Mesut Arslan ve İki Design Group Kurucu Ortağı Murat Kader’in katılımıyla yapıldı.

Gayrimenkul sektörünün 3 büyük öncü firması CABA, MESA ve Aslan Yapı iş birliğinde sektöre kazandırılan prestijli proje MESA Cadde Avrupa standartlarını caddeye taşımaya hazırlanıyor.

Bölgenin değerini yükseltecek MESA Cadde projesinde 6 ile 16 kat arasında değişen 4 konut bloğuna yer verildi. Projede yer alan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 formatlarında birçok ihtiyaca ve zevke hitap edebilecek uygunlukta tasarlandı. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 76 metrekareden başlangıç göstererek 229 metrekareye kadar yükseliyor.

“Çoklu Konut Mimarisi” kategorisinde büyük ödüle layık görülen MESA Cadde, merkezi konumu, sunduğu benzersiz ayrıcalıklı ve panoramik manzarasıyla bölgeye değer katıyor.

Alışveriş sokağı ve cadde mağazaları ile dikkat çeken karma projede toplam 4 blokta dağıtılmış 253 adet konuta yer verildi. Konutlar büyük ve ferah yaşam alanları standardında 1+1’den 4+1 kadar daire seçeneklerinde tasarlandı.

Zengin sosyal donatılarıyla hem oturumcunun hem de yatırımcının büyük ilgisini toplayan MESA Cadde projesi 23 Şubat Cuma günü gerçekleştirilen basın lansmanının ardından resmi olarak satışa çıktı.