Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Merosa International Tower 2020’de tamamlanacak

Merosa Şirketler Grubu imzasıyla İstanbul Ümraniye’de inşa edilen Merosa International Tower projesi 2020’de tamamlanacak.

Türkiye’de yatırım yapmayı sürdüren Merosa Şirketler Grubu, Merosa International Tower projesini geçtiğimiz günlerde görücüye çıkardı.

105 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Merosa International Tower projesi, Merosa Şirketler Grubu güvencesiyle İstanbul’un Ümraniye bölgesinde yükseliyor. Merosa International Tower projesinde, projeye özel helikopter pisti yer alıyor.

Merosa International Tower adıyla hayata geçirilen bu proje toplam 225 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Ruhsat aşamasında olan Merosa International Tower projesi tek blok olarak dizayn ediliyor.

Proje 2020 yılında tamamlanacak

Merosa International Tower’da yüzme havuzu, spor alanları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. Ruhsat aşamasında olan Merosa International Tower projesi 2020 yılında tamamlanacak.

Toplam 51 kattan meydana gelen Merosa International Tower projesinde residence, ofis katı, toplantı salonları, misafir ağırlama bölümleri, fitness salonu, sosyal aktivite alanları, restaurantlar ve marka cafeler bir arada yer alıyor.