EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mermerin asilliği ile beyazın zarafeti Calacatta’da bir araya geldi

Seramiksan yeni koleksiyonu Seramiksan Calacatta ile mermerin asil görünümü ile beyaz rengin sadeliğini zarafetini bir araya getirdi.

Mermerin tüm asaletini ve şık görüntüsünü saf ve zarif beyaz renk ile tamamlayan Seramiksan Calcatta koleksiyonu ile evler hiç olmadığı kadar zarif ve estetik görünecek.

Yaz aylarının dinamik ve pozitif ruhu evinize de yansıyacak!

Seramiksan Calacatta, ilhamını dünyada en çok beğenilen İtalya’nın ünlü Calacatta mermerinden alıyor. Modern çizgilere sahip olan Silver Calacatta, yaz aylarının dinamik ruhunu ve pozitif havasını yaşam alanlarına taşıyor.

Şık, estetik ve sade mekanların yeni tamamlayıcısı Silver Calacatta ile tanışın!

Seramiksan’ın yeni duvar karosu Silver Calacatta, mermer efektini ve dokusunu mekanlara yansıtarak natürel bir hava estiriyor. 30 x 90 cm ebadında mat ve parlak olarak üretilen seri dalgalı rölyef ve petek dekor seçeneğiyle de estetik mekanlar sunuyor.

Doğal görünümü ve farklı kombinasyonlara uygun yapısı ile dikkat çekiyor

50 x 50 cm ebadında yer karosu da bulunan seri, doğal görünümü ile farklı dekorasyon seçeneklerine de kolayca uyum sağlıyor.
Düşlenen mekanları hayata geçiren Seramiksan, her zevke ve her tarza hitap edebilmeyi başarabilen geniş ürün yelpazesi ile tasarım alanındaki tüm sınırları ortadan kaldırarak eşsiz ve farklı yaşam alanlarına imza atıyor.

Bir yaz tasarımı olan Calacatta ile yazın dinamik ve pozitif ruhu yaşam alanlarınıza da yansıyabilir.