EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Megapol İzmir’de 32 ay vade ile konut sahibi olma fırsatı

İzmir Konak’ta yükselen Megapol İzmir’de konut fiyatları 379 bin TL’den başlıyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 32 ay vade fırsatı sunuluyor.

İzmir Konak’ta hayata geçirilen Megapol İzmir’de fiyatlar 379 bin TL’den başlıyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen Megapol İzmir’de kalan bedel için şirket bünyesinde 32 ay taksit imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra kişiye özel ödeme seçenekleri de oluşturulabiliyor.

YÜZDE 20 PEŞİNATLA KONUT SAHİBİ OLUNABİLİYOR

27 bin 187 metrekare üzerinde yükselen Megapol İzmir; stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 360 konuttan meydana geliyor. Megapol İzmir’de yer alan konutların büyüklükleri 55 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiyor.

Megapol İzmir’de konut fiyatları 379 bin TL’den başlıyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen Megapol İzmir’de kalan bedel için şirket bünyesinde 32 ay taksit imkanı sunuluyor.

Megapol İzmir’de yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2021 olarak planlandı.

KONAK’IN GELİŞEN BÖLGESİ HALKAPINAR’DA YÜKSELİYOR

Megapol İzmir projesi; biri 37 katlı ikisi 26 katlı toplam 3 kule bloğunda 360 konut ve 540 ofisten meydana geliyor. İzmir’in Konak ilçesine bağlı Halkapınar’da yükselen Megapol İzmir’de kulelerden biri premium, biri home ofis, biri de konut bloğu olarak tasarlandı.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Megapol İzmir projesinin içerisinde cadde mağazalarının yer alacağı alışveriş merkezi inşa ediliyor. Böylece Megapol İzmir tam bir yaşam merkezi haline gelecek.

Megapol İzmir’de yer alacak olan konut sakinlerine fitness salonundan saunaya, 550 koltuklu kültür merkezinden çarşısına kadar birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Megapol İzmir’de yer alacak olan konut sakinlerine sunulan olanaklar şöyle:

 1. Kafe
 2. AVM
 3. Sosyal tesis
 4. Kapalı yüzme havuzu
 5. Fitness merkezi
 6. Sauna
 7. Çocuk oyun alanları
 8. Yürüyüş alanları
 9. Yeşil alan
 10. Otopark
 11. Güvenlik