Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Mebuskent'e bahar geldi

Aymor Grup tarafından Ankara'da hayata geçirilen Mebuskent'te bahar fırsatı başladı. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Aymor Grup'un “Şehir içinde koca bir şehir” konsepti ile 388 dönümlük alan üzerinde konumlandırdırdığı Mebuskent projesinde bahar kampanyası başladı. Son dairelerin satışlarının devam ettiği projede aylık yüzde 0,99 faiz oranından ve 120 aya kadar vade avantajından yararlanarak daire satın alınabilecek.

Kampanyayla sabit gelirli kesimi konut sahibi yapmak istediklerini söyleyen Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, “Biz Mebuskent'i hayata geçirirken geleneksel Türk ailesini baz aldık ve onlara sağlıklı, mutlu, huzurlu, güvenli ve iyi komşuluk ilişkilerine dayalı bir yaşam ortamı dizayn etmeyi hedefledik. Bu amaçla projemizde zengin sosyal donatı ve imkânlara yer verdik. Bunu yaparken fiyat avantajı sağlamaya da azami çaba harcıyoruz. Piyasa koşullarının elverdiği ölçüde kaliteyi, cazip fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Türkiye'nin en yeşil projesi

Tamamlandığında 4-5 bin kişilik bir nüfusu içinde barındıracak olan Mebuskent projesi 332 villa ve 10 bloktan oluşuyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Türkiye'nin yeşil alan oranı en büyük projelerinden biri olan Mebuskent'te toplam yerleşim alanının yüzde 87'lik kısmı yeşil alan ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında ise çocuklar için oyun alanları, spor alanları, özel gün, toplantı ve diğer sosyal etkinlikler için özel mekânlar, 13 bin 650 metrekarelik golf sahası, 5 bin metrekarelik AVM, bisiklet yolları, evcil hayvanlar parkı ve kreş yer alıyor.