EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mayra Sancakkoru'da 36 ay 0 faizle ödeme imkanı sunuluyor

İstanbul Avrupa yakasının gelişen ilçelerinden Bağcılar’da konumlandırılan Mayra Sancakkoru projesinde 36 ay 0 faizlik ödeme imkanı sunuluyor.

İstanbul Bağcılar’da Mayra Yapı tarafından hayata geçirilen proje 7 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 120-146 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

Ev sahibi olmanın kolay hale getirildiği projede 36 ay 0 faizle ödeme imkanı tanınıyor.

35 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 174 konut 10 dükkana yer verildi. Mayra Sancakkoru projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yanı sıra bahçeli konut tipleri de mevcut. 3 blok şeklinde tasarlanan projede konutlar 120-146 metrekare aralığında dizayn edildi.

Merkezi lokasyonuyla hem yatırımcının hem de oturumcunun dikkatini çeken proje, Basın Ekspres, TEM Otoyolu, E5 gibi karayollarına, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Atatürk Havalimanı, 3. Havalimanı gibi önemli ulaşım akslarına yakın konumda yer alıyor.

Mayra Yapı’nın yeni projesi Mayra Sancakkoru projesi Bağcılar-Kabataş tramvay hattına 2 dakika, yeni yapılan 36 bin metrekarelik olimpik spor kompleksinin hemen karşısında ve çeşitli AVM'lere komşu olarak inşa ediliyor.

Proje yatırımcısına yüksek prim vaat ediyor. Teslimlerin ise Nisan 2019’da gerçekleştirilmesi bekleniyor.