EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Maynova My Bulvar’da konut fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Bursa Nilüfer’de yükselen Maynova My Bulvar’da tüm seçenekler 3+1 olarak tasarlandı. Projede konut fiyatları 290 bin TL’den başlıyor.

Maynova My Bulvar projesi, Maynova İnşaat tarafından Bursa Nilüfer’de hayata geçiriliyor. Tüm seçeneklerin 3+1 olarak tasarlandığı Maynova My Bulvar’da fiyatlar 290 bin TL’den başlıyor.

53 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

4 bin 87 metrekare üzerinde yükselen Maynova My Bulvar; tüm seçeneklerin 3+1 olarak tasarlandığı 53 adet konuttan meydana geliyor. Dubleks seçeneklerinin de yer aldığı projede ayrıca 8 adet ticari ünite de bulunuyor. Maynova My Bulvar’daki konutların büyüklükleri brüt 150 metrekare, net 120 metrekare olarak planlandı.

MAYNOVA MY BULVAR FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Maynova My Bulvar’da yer alan konutların fiyatları 290 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların özelliğine göre 370 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin yer aldığı Maynova My Bulvar’daki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Kasım 2020 olarak planlandı.

HER KATTA 2 DAİRE YER ALIYOR

Maynova My Bulvar projesi, 4 bloktan meydana geliyor. Her katında 2 dairenin yer aldığı Maynova My Bulvar’da salon ve mutfak kısmı caddeye, yatak odaları ise site içerisine bakıyor.

Konut teslimlerinin Kasım 2020’de yapılacağı Maynova My Bulvar’da sunulan olanaklar şöyle:

1- Açık yüzme havuzu

2- Çocuk oyun alanları

3- Yürüyüş alanları

4- Açık/Kapalı otopark