EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Maya Kemer Evleri’nde yüzde 30 peşinatla konut satın alma imkanı!

Maya Gayrimenkul tarafından hayata kazandırılan Maya Kemer Evleri İstanbul Avrupa Yakası Eyüp ilçesine bağlı Kemerburgaz bölgesinde yükseliyor.

İstanbul Avrupa Yakasının gözde ilçelerinden Eyüp’e bağlı Kemerburgaz mevkiinde Maya Gayrimenkul tecrübesiyle sektöre kazandırılan Maya Kemer Evleri projesinde daire fiyatları 1 milyon 200 bin TL’den başlangıç gösterip 5 milyon 500 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Toplam 210 adet konuta yer verilen Maya Kemer Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 kat planında tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 85 metrekareden başlayıp 330 metrekareye kadar yükseliyor.

40 bin metrekare alan üzerinde doğanın içinde Kemerburgaz mevkiinde sektöre kazandırılan Maya Gayrimenkul imzalı Maya Kemer Evleri konut projesin teslimlerin ise Haziran 2021 yapılması hedefleniyor.

1+1’den 5+1’e kadar farklı zevklere ve ihtiyaçlara uygun daire seçenekleri sunulan projede toplam 210 adet daire yer alıyor. Projedeki daireler 85 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklüklerde tasarlanıyor.

Prestijli konumu ve doğa ile iç içe yapısı nedeniyle büyük talep gören lüks formatlı projede konut fiyatları 1 milyon 200 bin TL ile 5 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yüzde 30 peşinat ödenerek konut satın alınabilen Maya Kemer Evleri projesinde geri kalan yüzde 70’lik konut bedeli ise yıllık yüzde 15 vade farkı ile firma bünyesinden sağlanan finansman ile 36 aya kadar taksit seçenekleri ile tahsil edilebiliyor.

Maya Gayrimenkul tarafından Kemerburgaz’da inşa edilen prestijli proje Maya Kemer Evleri’nde tüketiciye; açık yüzme havuzu, otopark, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, peyzaj alanları ve yeşil alanlar gibi zengin sosyal imkanlar sunuluyor.