EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mavera Villaları’nda 36 aya kadar vade farksız taksitlendirme!

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde Topuzlar Yapı tarafından hayata kazandırılan Mavera Villaları’nda 36 aya varan vade farksız taksitlendirme imkânı!

Topuzlar Yapı kalitesiyle İstanbul’un rağbet gören ilçelerinden Beylikdüzü’nde sektöre kazandırılan lüks formatlı projede toplam 20 adet 730 metrekare büyüklüğünde ve 7+2 planında daire seçeneği yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 2,5 milyon TL’den başlangıç göstererek 3 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

36 ay vade farksız taksit imkanıyla ödeme seçeneği sunulan Mavera Villaları Beylikdüzü projesinde konut teslimlerinin ise 2019 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

9 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Mavera Villaları Beylikdüzü projesinde yer alan 7+2 kat planındaki villaların 450 metrekare kapalı alanı ve 350 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiklik gösteren bahçe alanları yer alıyor.

DAİRE FİYATLARI VE ÖDEME PLANLARI

Beylikdüzü’nde Topuzlar Yapı tarafından inşa edilen Mavera Villaları fiyatları 2 milyon 500 bin TL’den 3 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Projeden yüzde 25 peşinat ve 36 ay vade farksız taksitlendirme ile ödeme alternatifleri sunuluyor.
İnşaatı Nisan 2018 tarihinde başlayan projede konut teslimleri ise Mayıs 2018 tarihinde teslim edilecek.

MAVERA VİLLALARI SOSYAL OLANAKLAR

300 metrekare bahçe alanı ve 50 metrekarelik bahçe alanı ile tüketicinin beğenisine sunulan ve yüzde 80’lik bölümünün yeşil alanlara ayrıldığı Mavera Villaları Beylikdüzü projesinde yer alan sosyal olanaklar arasında ise;

• Yüzme havuzu
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Yürüyüş alanları
• Spor alanları yer alıyor.