EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mavera Sefa'da alıcı ödeme planını kendisi belirliyor

Esenyurt’ta hayata geçirilen Topuzlar Yapı projesi Mavera Sefa’da fiyatlar 235 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Yüzde 25 peşinat istenen projede kalan kısımın nasıl ödene

Esenyurt’ta hayata geçirilen Topuzlar Yapı projesi Mavera Sefa’da fiyatlar 235 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Yüzde 25 peşinat istenen projede kalan kısımın nasıl ödeneceğini alıcı kendi koşullarına göre belirliyor.

İstanbul Avrupa yakasının hızlı değerlenen lokasyonlarından Esenyurt’ta sektöre kazandırılan Mavera Sefa projesinde fiyatlar 235 bin TL’den başlayıp 350 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede 1+1 ve 2+1 tipinde toplam 158 daire yer alıyor. tek bok şeklinde tasarlanan projede 4 adet de ticari ünite yer alıyor. Konutların büyüklükleri ise 68-150 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

Projede 1+1 daireler 235.000 TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 daireler ise 350.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Konut bedelinin yüzde 25’i peşin olarak istenen projede geri kalan bakiye ise teslim tarihine kadar alıcının istediği koşullarda ayarlanıyor.

Mavera Sefa projesinde peşinat olarak konut bedelinin yüzde 25'i ödeniyor. Kalan konut bedelinin ödemesini teslime kadar ev sahipleri belirliyor.