EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mars 19 Avcılar’da düşük faizle 120 ay vade imkânı

İstanbul Avrupa Yakasının en çok rağbet gören ilçelerinden Avcılar’da konumlandırılan Mars 19 projesinde yüzde 30 peşin ve 120 ay düşük faizle vade imkânı sağlanıyor.

Metraco güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Avcılar’a bağlı Firuzköy semtinde hayata kazandırılan Mars 19 Avcılar projesinde düşük faizle 120 ay vade imkânı sağlanıyor.

Konut sahibi olmayı kolaylaştıran Avrupa Yakası projesi Mars 19 Avcılar’ın mart ayı içinde basın lansmanının gerçekleştirilmesi planlanıyor. Mart ayında lansmana çıkacak proje basın mensuplarına, sektör temsilcilerine ve sektör yatırımcılara tanıtılacak.

İstanbul’un en merkezi konumlarından Avcılar’da hayata kazandırılan Mars 19 konut projesinde konut sahibi olmayı kolaylaştıran imkanlar sunuluyor. Banka kredisi kullanarak konut alımına uygun olan projede yüzde 30 peşinat ödeyerek 48 ay vade farksız taksitle ya da yüzde 0,83 faiz oranıyla 120 ay vade ile ödeme yapılabiliyor.

Toplam 148 adet konuta yer verilen proje birçok kesime hitap edebilecek nitelikte tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daireler yer alıyor. Fiyatların 533 bin TL’den başlangıç gösterdiği proje konumu ve her ihtiyaca uygun olarak üretilen konut tipi seçenekleriyle dikkat çekiyor.

1+1’den 4+1’e kadar her zevke ve her ihtiyaca uygun tasarlanmış daire tipleriyle dikkat çeken proje alıcısına sunduğu yaşam olanaklarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Konut alıcısına karlı bir yatırım kapılarını aralayan projede yüzde 30 peşinle konut sahibi olma imkânı sağlanıyor.

Projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 30 peşinat ödeyerek kalan konut bedelini 48 ay vade farksız taksitle ya da yüzde 0,83 faiz oranıyla 120 ay vade imkanıyla tahsil edebiliyor.

Modern mimarisiyle ilçenin siluetinde önemli bir yere sahip olacak estetik çizgilerle hayata geçirilen Mars 19 Avcılar projesinin mart ayı içinde görücüye çıkması bekleniyor.

Metraco projesi Mars 19 Avcılar’da anahtar teslimlerinin ise Aralık 2018’de gerçekleştirilmesi hedefleniyor.