EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Marmarada Evleri satışa çıkmaya hazırlanıyor

Satıroğlu İnşaat imzasıyla Maltepe'de hayata geçirilen Marmarada Evleri'nin önümüzdeki günlerde satışa çıkarılması planlanıyor.

İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Maltepe'de 11 bin 50 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılacak olan Marmarada Evleri projesi için hazırlıklar başladı. Yedi bloktan meydana gelen projede; dairelerin büyüklükleri, fiyatları ve ödeme planları henüz açıklanmadı.

Toplam inşaat alanı 40 bin 20 metrekare olan Marmarada Evleri projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlayacağı tahmin ediliyor. Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Marmarada Evleri'nde 245 adet konut ve 3 dükkan yer alıyor. Kadıköy'e 15 kilometre, Ataşehir'e ise 10 kilometre mesafede konumlandırılan projenin sosyal donatı alanları arasında; açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, basketbol sahası ve güneşlenme terası yer alıyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.satirogluinsaat.com/devam-eden-proje/marmarada-evleri adresinden ya da 444 7184 numaralı telefondan erişilebiliyor.