Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Marmarada Evleri satışa çıkmaya hazırlanıyor

Satıroğlu İnşaat imzasıyla Maltepe'de hayata geçirilen Marmarada Evleri'nin önümüzdeki günlerde satışa çıkarılması planlanıyor.

İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Maltepe'de 11 bin 50 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılacak olan Marmarada Evleri projesi için hazırlıklar başladı. Yedi bloktan meydana gelen projede; dairelerin büyüklükleri, fiyatları ve ödeme planları henüz açıklanmadı.

Toplam inşaat alanı 40 bin 20 metrekare olan Marmarada Evleri projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlayacağı tahmin ediliyor. Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Marmarada Evleri'nde 246 adet konut yer alıyor. Kadıköy'e 15 kilometre, Ataşehir'e ise 10 kilometre mesafede konumlandırılan projenin sosyal donatı alanları arasında; açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, basketbol sahası ve güneşlenme terası yer alıyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.satirogluinsaat.com/devam-eden-proje/marmarada-evleri adresinden ya da 444 7184 numaralı telefondan erişilebiliyor.