EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Marmara Loft Kartal fiyatları 344 bin TL’den başlıyor

Görgülü İnşaat güvencesiyle Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Marmara Loft Kartal fiyatları 344 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da kurulan Marmara Loft projesinde daire fiyatları Ramazan’a özel 344 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede ayrıca şirket bünyesinde 60 ay yüzde sıfır faizle ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Görgülü İnşaat imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da inşa edilen Marmara Loft projesinde Ramazan ayına özel yüzde 22 indirim avantajı sunuluyor. 19 katlı iki bloktan meydana gelen projede toplam 152 daire yer alıyor. Marmara Loft’ta 2+1 dairelerin tamamı orman manzaralı, 3+1 dairelerin tamamı ise Marmara Denizi ve Prens Adaları manzarasına sahip.

Marmara Loft’ta açık yüzme havuzu, havuz cafe, sauna, cep sinema salonu, fitness salonu, koşu ve yürüyüş parkuru, mini basket sahası, 7/24 güvenlik hizmeti gibi olanaklar bir arada bulunuyor.

Marmara Loft projesi Maltepe Park AVM ve IKEA'ya 2,8 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Viaport AVM'ye 7 kilometre, Kartal sahiline 3 kilometre, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2,8 kilometre, metro durağına ise sadece 1,3 kilometre mesafede yükseliyor.