EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Marmara Konakları'nda teslimler Eylül 2018'de

Marmara Yapı'nın Beylikdüzü projesi Marmara Konakları'nda 2+1'den 8+1'e kadar konut seçenekleri sunuluyor. Teslimler ise eylül 2018'de gerçekleştirilecek.

Avrupa Yakasının sürekli gelişen ilçesi Beylikdüzü’nde konumlandırılan Marmara Konakları’nda 2+1’den 8+1’e kadar konutlar 450 bin TL’den başlıyor.

Sakinliği, düzenli yapılaşması ve şehir merkezine uzak olmasına rağmen ulaşım imkanlarının bolluğu ve yeşil doğası ile İstanbul Avrupa Yakasının satılık konut için en çok tercih edilen ilçesi beylikdüzü’nde hayata geçirilen Marmara Konakları’nda konutların fiyatları 450 bin TL’den başlıyor.

6 blok şeklinde tasarlanan projede 124 konut ve 4adet dükkan yer alıyor. Projedeki konutlar 2+1’den 8+2’ye kadar sunulan seçeneklerle her ihtiyaca uygun geniş bir yelpazeye hitap ediyor.

Beylikdüzü’nde yükselen Marmara Konakları fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Eylül 2018’de teslim edilmesi planlanan Marmara Konakları projesinde 2+1’den 8+1’e kadar konut 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 5+2 , 6+1 , 6+2 , 4+2 , 8+1 şeklinde farklı tiplerde tasarlandı. Daire büyüklükleri ise 102 ile 323 metrekare arasında değişiyor.

Marmara Yapı tarafından inşa edilen Marmara Konakları projesi İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde 8 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Yüzde 30 peşinle konut sahibi olma fırsatı


Marmara Konakları Beylikdüzü projesinde konut fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Teslimler Eylül 2018’deEylül 2018’de teslim edilmesi planlanan Marmara Yapı Marmara Konakları projesi hastaneye 5 dakika, metrobüse 5 dakika, İstanbul Üniversitesi'ne 10 dakika, West İstanbul Marina'ya 3 dakika, Aqua Florya AVM ve Atatürk Havaalanı'na 20 dakika otoyol ve çevreyoluna 5 dakika, Beylikdüzü sahiline 5 dakika, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 6 dakika mesafede konumlanıyor.


Beylikdüzü Kavaklı’da yer alan Marmara Konakları projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Yüzme havuzu
• Güvenlik
• Otopark
• Sauna
• Yürüyüş alanları
• Çocuk oyun alanları
• Spor alanları
• Fitness salonu yer alıyor.