Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Marmara Konakları'nda satışlara başlandı

Marmara Yapı A.Ş tarafından İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Beylikdüzü'nde konumlandırılan Marmara Konakları projesinin satışlarına başlandı.

Marmara Konakları projesinin satışlarına 8 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilen lansmanın ardından başlandı. Marmara Yapı A.Ş'nin 25 yıllık tecrübesi ile yükselecek olan Marmara Konakları projesi 8 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Toplamda 124 konut ve 4 dükkana yer verilen projenin 2018 Temmuz ayında tamamlanması planlanıyor. Lansmana özel yüzde 20 indirimle satışa sunulan Marmara Konakları'nda ayrıca vade farksız 40 ay taksit fırsatı da bulunuyor.

Bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan Marmara Konakları'nın lansmanında bölgeyle ilgili bilgi veren Marmara Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı, "Ülkemizin zor bir dönemden geçtiği bu süreçte yarınlarımıza, ülkemize olan güvenimizi, inancımızı pekiştirmek adına yılmadan çalışıyoruz. Ülkemizin yarınları için birer umut ışığı olan bu yatırım ve projeleri hayata geçirmenin kutsal bir görev olduğunu bilerek çalışan biriyim. Bu doğrultuda başlatmış olduğumuz Marmara Konutları projemizin açılışını yapmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Beylikdüzü’müz bölgemizin gelişen büyüyen bir ilçesi, sizlerle el birliği ederek bizler Beylikdüzü’müzü bin nüfuslu bir köyken şuanda 300 bini aşan nüfusu ile bir metropole dönüştürmenin huzurunu ve gururunu yaşıyoruz. İnsana hizmet duygusuyla çıktığımız bu yolda ülkemize ve kentimize yeni değerler katmaya çalıştık ve yılmadan çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Projeyi lansman dönemine özel uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşullarıyla satışa çıkardıklarını belirten Orakçı; “Beylikdüzü denince yüksek katlı yapılar algılanır. Biz bu projemizde imar şartlarını hiç zorlamadan 4 katlı binaları tercih ettik. Kimi bloğumuzda sadece 8 daire var. Amacımız Marmara Denizi manzaralı bu butik projemizde, komşuluk ilişkilerinin sıcak ve samimi bir ortamda sağlanabileceği huzurlu bir ortam kurmak. Ayrıca belirtmek isterim ki projemizin arsa inşaat yatırım bedeli yaklaşık 70 milyon TL.” dedi.