EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Marmara Konakları'nda birinci etap tamamlanmak üzere

Marmara Yapı güvencesiyle Beylikdüzü'nde konumlandırılan Marmara Konakları projesinde birinci etap tamamlanmak üzere.

Marmara Yapı A.Ş.’ye ait Marmara Konakları projesinde aylık olağan basın toplantısınsı gerçekleştirdi. Marmara Yapı A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı, Marmara Yapı’nın kurulduğu günden bugüne kadar geçen 25 yıllık periyotta yurt içi ve yurt dışında 100’e yakın projeyle 5 bini aşkın konut, ofis ve işyeri ürettiği söyledi.

Gerçekleşen basın toplantısında konuşan Marmara Yapı A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı Marmara Konakları projesinin 1. etabında da sona geldiğini söyledi. Marmara Konakları hakkında bilgi veren Vehbi Orakçı sözlerini şu şekilde sürdürdü. “Marmara Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen Marmara Konakları projesi Beylikdüzü Kavaklı'da 12 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 6 bloktan oluşan projede 202 konut ve 12 dükkan yer alıyor. Projede büyüklükleri 102 metrekare ile 323 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2, 5+1, 5+2, 6+1, 6+2 ve 8+1 olmak üzere normal ve dubleksler daire tipleri yer alıyor. Ayrıca projede bulunan müstakil girişli bahçe villaları dikkat çekiyor.” Dedi.

Marmara Konakları'nda Ödeme Seçenekleri

Marmara Konakları projesinde yüzde 30 peşinatla firma bünyesinde 20 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Marmara Konakları'nda Satışlar Devam Ediyor

Marmara Yapı A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Çakır da İstanbul'un en fazla değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Marmara Konakları’nın müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daire ve dublekslerden oluştuğunu söyledi.

Oğuz Çakır sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Beylikdüzü'nün yeni yaşam merkezi" sloganıyla yükselen Marmara Konakları projesinde zengin sosyal alanlar göz dolduruyor. Marmara Konakları, otoyol ve çevreyoluna 5 dakika, Beylikdüzü sahiline 5 dakika, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 6 dakika, hastaneye 5 dakika, metrobüse 5 dakika, İstanbul Üniversitesi'ne 10 dakika, West İstanbul Marina'ya 3 dakika, Aqua Florya AVM ve Atatürk Havaalanı'na 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.” dedi