EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Marmara Evleri 4’te metrekare fiyatları 3 bin 350 TL’den başlıyor

Marmara Evleri 4 Beylikdüzü projesinde yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 350 TL'den başlangıç gösteriyor.

Gayrimenkul sektörünün nitelikli isimlerinden İhlas Yapı ve Kiler GYO iş birliğinde Beylikdüzü’nde hayata kazandırılan Marmara Evleri 4 projesinde metrekare fiyatları 3 bin 350 TL…

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ilçelerinden Beylikdüzü’nde inşa edilen Marmara Evleri 4 projesinde yer alan dairelerin metrekare bazında fiyatları 3 bin 350 TL’den başlangıç gösteriyor.

İhlas Yapı ve Kiler GYO tarafından sektöre kazandırılan Marmara Evleri 4 projesi İstanbul Avrupa Yakasının uygun fiyatlı ve sürekli değeri yükselen ilçelerinden Beylikdüzü’nde yer alıyor. Karma konseptte dizayn edilen Marmara Evleri 4 projesinde toplam 639 adet konuta ve 44 adet de ticari üniteye yer veriliyor.

Marmara Evleri 4 Beylikdüzü projesinde alıcıya konut seçenekleri olarak 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor. Her zevke, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan konut seçenekleri öncelikli olarak aile yaşantısına hitap ediyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 126 metrekareden başlangıç gösterip 204 metrekareye kadar yükseliyor.

Marmara Evleri 4 Beylikdüzü projesinde daire fiyatları ise 305 milyon TL’den start alıyor. Projede yer alan dairelerin metrekare bazında fiyatları ise 3 bin 350 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İhlas Yapı ve Kiler GYO iş birliğinde Beylikdüzü ilçesinde inşa edilen Marmara Evleri 4 projesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız www.marmaraevleri4.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.