EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Marmara Evleri 4’te bankasız ve vade farksız ön satışlar başladı

İstanbul Avrupa yakasının gözde lokasyonlarından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Marmara Evleri 4’te lansman öncesi bankasız ve vade farksız ön satışlar başladı.

İhlas Yapı kalitesiyle İstanbul Avrupa yakasının en sakin ilçelerinden bir tanesi olan Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Marmara Evleri 1, 2 ve 3 projelerinde toplam 5 bin 400 aile ev sahibi oldu. Marmara Evleri 4 projesinde de konut alıcılarına bankasız ve vade farksız ödeme avantajlarıyla lansman öncesi satışları başladı.

Aile öncelikli modern bir yaşam vaat eden İhlas Yapı kalitesiyle İstanbul’un nitelikli bölgelerinden Beylikdüzü’nde inşa edilen, Marmara Evleri serisinin en yenisinde, lüks ve konforlu daireler esnek ödeme şartları ve avantajlı fiyatlarla takdim ediliyor.

Ön satışların başladığı Marmara Evleri 4’te daire bedelinin yüzde 50’si teslimde alınıyor. Ayrıca projede bankasız ve vade farksız ödeme imkanı da sunuluyor.

Aile öncelikli modern yaşam alanı

Toplamda 639 daire ve 44 adet dükkanın yer alacağı Marmara Evleri 4, aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriliyor.

Modern mimarisi ve geniş peyzaj alanıyla bölgeye değer kazandıran Marmara Evleri 4’te, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 126 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Geniş sosyal donatılar

Projede peyzaj alanlarının yanı sıra; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar yer alıyor.

Modern yaşam konsepti, estetik mimarisi, birinci sınıf ankastreli, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanları ve zengin yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunan projede, 24 saat güvenlik, kesintisiz jeneratör hizmeti ve her daire için kapalı otopark standart olarak müşterilere sunuluyor.

Ulaşım olanaklarının merkezinde yer alıyor

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Marmara Evleri 4, İstanbul’un en işlek ulaşım aksı olan E-5 ve TEM otoyollarına, Eğitim Kurumları ve AVM’lere yakınlığı ile öne çıkıyor. Yapımı planlanan Beylikdüzü Metrosu’nun Yakuplu istasyonuna komşu olan proje, gelecekte de deniz yolu ile yolcu taşımasının merkez üssü olması planlanan ambarlı limanının yanı başında konumlanıyor.

Bugüne kadar Bizim Evler markalı projelerde erken teslimi klasik hale getiren İhlas Yapı, lüks ve konforlu bir yaşam vaat ettiği Marmara Evleri 4 sitesinde inşa çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.