EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Marka Evleri Çarşı'da fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor

Marka Evleri A.Ş. imzasıyla Ankara Yenimahalle'de inşa edilen Marka Evleri Çarşı projesinden yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Ankara'nın gelişmeye devam eden bölgelerinden Yenimahalle'de 15 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Marka Evleri Çarşı projesinin satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Toplam 116 dairenin yer aldığı Marka Evleri Çarşı projesinde alanları 130 metrekare ile 237 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1 ve 4+12 tipinde tasarlanmış dairelere yer verildi.

Konutların yanı sıra ticari birimlerin de bulunduğu Marka Evleri Çarşı projesinde daire fiyatları 650 bin TL ile 925 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Üç bloktan oluşan projeden konut sahibi olmak isteyenler, konut bedelinin yüzde 50'sini peşin olarak ödüyor. Kalan kısım ise teslimde ödenebiliyor.

Tamamlandığında yüzde 30-40 arasında prim yapması planlanan projede teslimlere Ocak 2018'de başlanacağı öngörülüyor. Dairelerin minimum 2 bin 500 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen projenin hemen yanında metro ve teleferik durağı bulunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.markaevleri.com adresinden ya da 0312 335 2333 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.