EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Maritza Beykoz Vadi Evleri'nin teslim tarihi belli oldu!

Maritza İnşaat tarafından Beykoz’da konumlandırılan Maritza Beykoz Vadi Evleri projesi 2019’un üçüncü çeyreğinde teslim edilecek.

Anadolu yakasının incisi Çubuklu Vadisi’nde deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen ‘Maritza Beykoz Vadi Evleri’ 2019’un üçüncü çeyreğinde satışa çıkacak. Metrekare fiyatları 9 bin TL’den başlayan projede 5 tip konut seçeneği bulunuyor. Maritza Beykoz Vadi Evleri toplam 45 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek.

Maritza Beykoz Vadi Evleri projesinde; 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 konut tiplerine sahip, büyüklükleri ise 120 metrekare ile 552 metrekare arasında değişen lüks konutlar yer alıyor. Projede 26 bin metrekarelik alan peyzaj alanı olarak ayrıldı.

2019’da teslim edilecek

Maritza Beykoz Vadi Evleri projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis ve basketbol sahaları, her türlü aktivitenin yapılabileceği cep sineması, fitness salonu, pilates stüdyosu, sauna ve buhar odaları, tartar pist yürüyüş parkuru, çocuklarımız için emniyet ve konforu en üst derecede planlanmakta olan bir oyun parkı, organik tarıma uygun hobi bahçesi gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. 2017’nin üçüncü çeyreğinde başlanacak proje 2019 yılında teslim edilecek.