EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Maritza Beykoz Vadi Evleri 2019’da satışa sunulacak

Maritza İnşaat tarafından Anadolu yakası Beykoz’da hayata geçirilen Maritza Beykoz Vadi Evleri 2019 yılında satışa çıkacak.

Anadolu yakasının Beykoz lokasyonunda yükselen Maritza Beykoz Vadi Evleri, Maritza İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Metrekare fiyatları 9 bin TL’den başlayan projede 5 tip konut seçeneği bulunuyor. Çubuklu Vadisi'nde deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Maritza Beykoz Vadi Evleri 2019’un üçüncü çeyreğinde satışa çıkacak.

Proje kapsamında daireler 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 konut tipi olarak dizayn edildi. Dairelerin büyüklükleri ise 120 metrekare ile 552 metrekare arasında değişiyor. Projede 26 bin metrekarelik alan ise peyzaj alanı olarak ayrıldı.

Maritza Beykoz Vadi Evleri açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis ve basketbol sahaları, oyun parkı, organik tarıma uygun hobi bahçesi, fitness salonu, pilates stüdyosu, sauna ve buhar odaları, misafirler için açık otopark ve her dairenin büyüklüğüne göre 2 ila 3 araç kapasiteli kapalı otopark alanı yer alıyor. 2017 yılının üçüncü çeyreğinde başlanacak olan proje 2019 yılında teslim edilecek.