EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Marinera Çeşme satışa çıktı

Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat'ın İzmir Çeşme'de inşa ettiği Marinera Çeşme projesinde fiyatlar 1 milyon 214 bin TL ile 2 milyon 148 bin TL arasında değişiklik gösteriyor

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Nuhoğlu İnşaat, Ege'nin incisi Çeşme'de konumlandırıcağı yeni projesi Marinera Çeşme için kolları sıvadı. Gülsa İnşaat ortaklığında yükselecek olan yeni projede satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje, 21 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilen lansmanla basın mensuplarına tanıtılmıştı.

Toplam 74 dairenin yer aldığı projede; alanları 53 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor. Yüzde 25 peşinatla vade farksız 24 ay vade imkanından yararlanılabilen Marinera Çeşme projesinde 1+1 daireler 1 milyon 214 bin TL'den, 2+1 daireler 1 milyon 865 bin TL'den, 3+1 daireler ise 2 milyon 148 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor.

Çeşme Marina'ya yakınlığıyla dikkat çeken Marinera Çeşme projesi Çeşme'nin en ünlü koylarından Ayasaranda Koyu'nda konumlandırılıyor. Büyük bir kısmı deniz manzarasına sahip olan proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.marineracesme.com.tr adresinden ya da 444 4 616 numaralı telefondan erişilebiliyor.