EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mar Yapı’dan Sefaköy’e yeni proje: G Hub!

Türkiye konut sektörünün en üretken isimlerinden Mar Yapı İstanbul Avrupa Yakası lokasyonlarından Sefaköy ’de yeni bir proje hazırlığında!

Mar Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Sefaköy’e kazandırılacak olan projenin ismi G Hub olarak belirlendi.
Konut teslimlerinin Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Mar yapı G Hub projesinde alıcıya sadece konut seçenekleri sunulacak.

Hayata geçirmek için hazırlıklarına başlanan Mar Yapı G Hub projesinde yer alan daire seçenekleri, kat planları, konut sayısı, ödeme planları, fiyat listesi gibi detayları henüz kamuoyu ile açıklanmadı.

Mar yapı G Hub projesine ilişkin tüm detayların önümüzdeki aylarda netlik kazanması bekleniyor. Proje hakkındaki tüm güncel kampanyaları ve güncel bilgileri Konut Haberi sitemizi takip ederek anında öğrenebilirsiniz!

E-5 Otoyolu’na komşu konumu ile hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi görmesi beklenen Mar Yapı G Hub projesi, İstanbul Aydın üniversitesi ve Arel Üniversitesi’ne ise sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

MAR YAPI G HUB TESLİM TARİHİ

Konut teslimlerinin Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Mar Yapı G Hub konut projesinde yer alan zengin sosyal olanaklar da göz dolduruyor.

MAR YAPI G HUB SOSYAL OLANAKLARI

Hazırlıkların başladığı ve kısa sürede yükselmesi beklenen G Hub Sefaköy projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Güvenlik
• Otopark
• Yüzme havuzu
• Yürüyüş alanları
• Fitness salonu
• Çocuk oyun alanları yer alıyor.