EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Manzara Adalar'da 2+1'ler 640 bin TL'den başlıyor

İstanbul Kartal'da hayata geçirilen İş GYO projesi Manzara Adalar'da uygun ödeme koşullarıyla fiyatlar 640 bin TL'den başlıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının prestijli projelerinin yükseldiği en çok yatırım alan ilçelerinden Kartal’da hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde 640 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıya çok özel ödeme kolaylıkları sunuluyor.

Projenin ilk etabındaki konut teslimlerinin 2018 yılının Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan projede 129 metrekare büyüklüğündeki 2+1 dairelerde fiyatlar 640 bin TL2den başlıyor. Projeden yatırım yapmayı düşünenler aylık 0.45 vadelendirme ile 120 ay banka kredisi kullanarak konut sahibi olabilecek.

Mimarlık ofisi Perkins Eastman tarafından Kartal Kordonboyu’nda uzanan Manzara Adalar’da 3’ü konut, 2’si ofis ve bir de yatay çarşı bloğundan meydana gelen 975 bağımsız birim inşa ediliyor.

Proje merkezi konumu, uygun ödeme olanakları ve sağladığı sosyal imkanlar ile yatırımcının ve konut sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.