EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Manzara Adalar projesi Haziran 2018’de teslim edilecek

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından Kartal’da hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde daireler Haziran 2018’de teslim edilecek.

Toplam 5 bloktan meydana gelen Manzara Adalar Projesi, 975 adet konuttan oluşuyor. İstanbul ulaşımının kalbi niteliğinde olan Kartal’daki bu projenin 3’ü konut 2’si ofis ünitesi biçiminde tasarlandı. 1+1’den 5+1’e kadar daire tiplerinin bulunduğu Manzara Adalar projesinin yatırım değeri yaklaşık 305 milyon dolar.

E-5 ve sahil şeridine yakınlığı ile farklılık yaratan Manzara Adalar projesi, hem sosyal alanlar hem de konumuyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra yürüyüş parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzu, 7 bin metrekarelik açık ve kapalı sosyal alan bulunuyor. Ayrıca her daire için özel 3 metrekarelik depo yer alıyor.

Manzara Adalar'da 1+1 daire fiyatları 464 bin 750 TL’den başlayarak 3 milyon 753 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Peşin alımda ise yüzde 15'e varan indirimli ödeme avantajları sunuluyor. Projede yer alan A kulesi Mart 2018, B ve C Kuleleri Haziran 2018’de teslim edilecek.