EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Manzara 7/24’ün komşusu Su Sporları Adası olacak

Özbostan İnşaat’ın butik projesi Manzaza 7/24’ün çalışmaları sürerken, önceden TOKİ tarafından koruluk alan yapılacağı açıklanan bölgeye Su Sporları Adası eklenecek.

Özbostan İnşaat tarafından hayata geçirilen ve daireden deniz manzarası görünen lüks butik projesi Manzara 7/24’ün yapım aşamaları sürüyor. Bunun yanı sıra TOKİ tarafından daha önceden koruluk alan olduğu açıklanan lokasyona bir Su Sporları Adası eklenecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, Pendik Sahili’nde Marina ile Tersane arasında inşa edeceği ve birbiriyle bağlantılı 3 adadan oluşacak Su Sporları Adası, Manzara 7/24’ün hemen karşısında konumlanıyor.

“Manzara 7/24 1 yıl içnde yüzde 70 prim yaptı"

“Projemizin kapanmaz deniz ve adalar manzarasına, koruluk alandan sonra şimdi de su sporları adası ekleniyor” diyen Özbostan İnşaat yöneticisi Şakir Başaran, “Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşı komşusu olan, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2,5 kilometre, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna ise 500 metre mesafede yer alan projemiz, zaten önemli bir lokasyon avantajına sahipti. Şimdi yapımı planlanan koruluk alan ve yapay ada projeleriyle birlikte çok daha değerli hale geldi” dedi. Başaran, lansman rakamları ile karşılaştırıldığında Manzara 7/24’teki dairelerin bir yıl gibi kısa bir sürede ortalama yüzde 70 prim yaptığını söyledi.

Projedeki dublekslerde oda sayısı, daire sahiplerinin tercihine bırakılıyor

Manzara 7/24’te farklı metrekarelerde 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 tipte daireler ile 5+2 çatı dubleksleri ve her biri villa konforunda 4+2 bahçe dubleksleri yer alıyor. Projedeki çatı dublekslerde ise daire sahiplerine, oda sayılarını istedikleri gibi artırabilme ya da azaltabilme tercihi sunuluyor. Çatı dublekslerin üst katlarındaki mimaride kiriş kullanılmadığı için, odalar istenildiği gibi küçültülüp büyültülebiliyor.