EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mandarins Gayrimenkul’den “60 ay vade 0 faiz” kampanyası

Mandaris Gayrimenkul yıl sonuna özel olarak The Mandarins Acıbadem kampanyasında “60 ay vade ve yüzde 0 faiz”le ev sahibi olma olanağı tanınıyor.

1.2 Milyar TL yatırım değeriyle hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesi 2017 yılının son ayına özel bir kampanya geliştirdi. Ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturacak kampanyada The Mandarins Acıbadem’de 60 ay vade 0 faiz imkanı sunuluyor.

The Mandarins Acıbadem’de yatırım değeri 550 milyon TL olan birinci etabın yüzde %95‘i tamamlandı. İlk etabı Mayıs 2018’de, ikinci etabı Ağustos 2020’de konut sahiplerine teslim edilecek projede kişiye özel esnek ödeme avantajları sunuluyor. Lokasyon avantajı, akıllı ev uygulamaları, sosyal donatıları ve kendi bünyesinde yer alacak olan alışveriş alanları ile dikkat çeken projenin ilk etabında sınırlı sayıda daire kaldı.

Esnek ödeme koşulları ile ev sahibi olmak mümkün

İstanbul’u üst düzey konforla yaşamak isteyenler için tasarlanan The Mandarins Acıbadem, rahat ödeme planıyla da ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kolaylık sağlıyor. Peşinat, aylık ve ara ödemeler alıcıyla beraber kararlaştırılarak kişiye özel ödeme planı hazırlanıyor. %20 peşinat imkanı sağlanan projede, faizsiz 60 aya varan vadelendirme seçenekleri sunuluyor.

İstanbul’un merkezinde 5 yıldızlı yaşam

Kent kültürüne uyumlu, teknolojik donanımlarla donatılan ve insan odaklı yaklaşımı benimseyen The Mandarins Acıbadem’de marka restoranlar, kafeler ve prestijli mağazalar bulunacak. Sundukları ödeme kampanyası ile ilgili açıklama yapan Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Emin Can Aydın, “Konumu, konut ve sosyal donatı özellikleri sayesinde The Mandarins Acıbadem, hem konut sahibi olmak isteyenlerin hem de yatırımcıların ilgi odağı oldu. İlk etapta istedikleri büyüklükte daire alma şansını kaçıranlar 2.etap için sıraya girdiler” dedi.

Akasya AVM’nin yanında iki etap olarak inşa edilen proje, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan metrosu, Uzunçayır metrobüs durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.