EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Manar Yuvacık'ta sınırlı sayıda dairenin satışı sürüyor

Maykon Kain İnşaat imzasıyla Kocaeli'nin en değerli lokasyonlarından Başiskele'de yükselen Manar Yuvacık projesinde fiyatlar 235 bin TL'den başlıyor.

Manar Yuvacık projesi Başiskele'nin Yuvacık Mahallesi'nde 21 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplam 161 birimden meydana gelen projede 151 daire ve 10 müstakil villaya yer veriliyor. Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede konutlar 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlandı. Konutların alanları ise 113 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiyor.

Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 235 bin TL ile 941 bin TL arasında değişiyor. İnşaatına geçtiğimiz yılın Nisan ayında başlanan Manar Yuvacık projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi yer alıyor. Her biri 290 metrekarelik bahçeye sahip olan müstakil villaların içerisinde ise özel havuz, Türk hamamı ve şömine yer alıyor.

Örnek dairesi ziyarete açık olan Manar Yuvacık projesi İzmit Şehir Merkezi'ne 8 kilometre, Kartepe Kayak Merkezi'ne 20 kilometre, Sapanca Gölü'ne 25 kilometre, Yalova Termal'e 50 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 75 kilometre mesafede yer alıyor.