EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makyol Yaşam Park hizmete açıldı!

Makyol İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde konumlandırılan Makyol Yaşam projesindeki park ve meydan halkın kullanımına açıldı.

İstanbul Avrupa Yakasının tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü’nde sektöre kazandırılan Makyol Yaşam projesinin kapsamında yer alan park ve meydan kısımları bölge halkının hizmetine açıldı.

Yarım asıra yakında sektörde üretmeye devam eden Makyol İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en düzenli ve sakin ilçeleri arasında yer alan Beylikdüzü’nde sektöre kazandırılan Makyol Yaşam projesindeki çocuklar için oyun alanları ve özel bitkilerin sergilendiği park bölge halkına sunuldu.

Park ve meydanının açılışında bulunan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yapılan yatırım nedeniyle Makyol Kurucu Onursal Başkanı Saffet Çebi adına Makyol Yaşam Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu’na teşekkür plaketi sundu.
Makyol İnşaat tarafından Beylikdüzü ilçesine kazandırılan çocuk oyun alanları 1-4 yaş arası çocukları kapsıyor. Çocuk oyun alanları içerisinde çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlayacak ve hayal dünyalarını genişletebilmelerine yardımcı olacak oyun elemanlarına yer veriliyor.

Makyol İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü’ne kazandırılan Makyol Yaşam Park projesinde her mevsime uygun bitki türleri, özel pergola tasarımı, engelsiz oyun elemanları, dinlenme alanları, yoğun ağaçlı alanlar, aktivite alanları, su ve ışık oyunları alanları, oyun havuzu gibi birçok farklı hizmet bir arada Beylikdüzü halkına sunuluyor.

Yüzde 90’ı satılan projede yaklaşık 1,5 yıl önce hayat başladı. Bölgeye prestij katan konut projesinde farklı zevk ve farklı ihtiyaçlara yönelik olarak 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında tasarlanan toplam 464 adet konut seçeneği bulunuyor.

Metrobüs hattına, özel hastaneye, sağlık ocağına, Beylikdüzü Belediye binasına, AVM’lere, okullara ve çeşitli sosyal alanlara yakın konumda yükselen proje alıcısına birçok özel ayrıcalık sunmaya da devam ediyor.