EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makyol Santral'de yüzde 5 peşinatla 3 bin 250 TL taksit ödeyerek ev'lenin!

İstanbul Avrupa Yakasının yükselen değeri Esenyurt’a Makyol İnşaat kalitesiyle sektöre kazandırılan Makyol Santral projesinde çok özel kampanya!

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından bir tanesi Makyol İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının sürekli yenilenen ilçesi Esenyurt’a bağlı Bahçeşehir bölgesinde yaşama kazandırılan Makyol Santral projesinde kira öder gibi daire satın alma imkânı sağlanıyor.

Makyol İnşaat tarafından geliştirilen kampanya sayesinde tüketiciler ayda sadece 3 bin 250 TL tutarında eşit taksitler ödeyerek konut satın alma imkanına sahip oluyorlar. Kira öder gibi saire satın alma imkânı sunan kampanyadan faydalanabilmek için sadece yüzde 5 oranında peşinat ödemek yeterli.

İstanbul’un son zamanlarda adından sık sık söz ettiren ilçesi Esenyurt’ta konumlandırılan Makyol Santral konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri sunuluyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 290 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Metrekare büyüklükleri b 55 metrekareden başlayıp 300 metrekareye kadar yükselen 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri sunulan projede kira öder gibi ev sahibi olma avantajını kaçırmayın!

Makyol İnaşat Makyol Santral Bahçeşehir’de sunulan 1+1’den 3+1’e kadar konut seçeneklerinden birini satın almak isteyen tüketiciler kampanya kapsamında sağlanan ayrıcalıklarla ayda sadece 3 bin 250 TL’lik eşit taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Sadece yüzde 5 oranında peşinat ödeyen tüketiciler geri kalan konut bedelini eşit taksitlerle kira öder gibi tahsil edebiliyor.

16 bin 906 metrekare arsa alanı üzerinde sektördeki yerini alan Makyol İnşaat Makyol Santral projesinde toplam 407 adet konut yer alıyor. Ayrı ayrı 5 blok şeklinde yükselen Makyol Santral projesinde daire fiyatları 290 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konutların Mart 2019 tarihinde teslim edilmesi bekleniyor.