EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makyol Santral’de yüzde 5 peşinat ve ayda 3 bin 500 TL taksitle konut satın alma fırsatı!

Makyol Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Esenyurt ilçesinde hayata kazandırılan Makyol Santral projesinde yüzde 5 peşinatla daire alınabiliyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en kısa sürede dönüş alınan ilçelerinden Esenyurt’ta hayata kazandırılan Makyol Santral projesinden yüzde 5 peşinat ile daire satın alınabiliyor. 3 bin 500 TL aylık ödemeler ile konut satın alınabilen projede esnek ödeme imkanları sunuluyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri ile konut satın alma fırsatı sunulan Makyol Santral projesinde toplam 407 adet daireye, 9 adet villaya yer veriliyor. Projede ayrıca ticari ünitelere de yer veriliyor.

200 milyon TL yatırım değeriyle hayata kazandırılıyor

Anahtar teslimlerinin 2019 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Makyol Santral projesi 200 milyon TL yatırımla Esenyurt ve Bahçeşehir arasında inşa ediliyor.

Makyol Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen kampanya dahilinde Makyol Santral Esenyurt projesinden ayda 3 bin 500 TL’den start veren taksit ödemeleri ve sadece yüzde 5’lik peşinat ödemesi ile daire satın alınabiliyor. Projede konut alımlarının kolaylaştırılması için alıcının şartlarına uygun ödeme alternatifleri de geliştiriliyor.

1+1’den 3+1’e kadar konut seçenekleri sunuluyor

Makyol Santral Esenyurt projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede 407 daire ve 9 adet villa bulunuyor. Konutların yanı sıra projede ticari alanlara da yer veriliyor. Her türlü sosyal olanakların ve alışveriş alanlarının tam merkezinde konumlandırılan Makyol Santral Esenyurt projesi Roy Higgs Uluslararası Mimarlık Ofisi tarafından dizayn ediliyor.

Teslimler 2019 yılında yapılacak

Makyol Santral Esenyurt projesinde daire teslimleri 2019 yılı içerisinde yapılacak.