EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makyol Santral’de kira öder gibi konut sahibi olma fırsatı

İstanbul Esenyurt’ta yükselen Makyol Santral’de konut fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Makyol Santral’de kira öder gibi konut sahibi olma imkânı sunuluyor.

Makyol Santral projesi, Makyol İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta hayata geçiriliyor. Fiyatların 450 bin TL’den başladığı Makyol Santral’da teslimlerin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

407 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

16 bin 906 metrekare üzerine inşa edilen Makyol Santral; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 407 adet konuttan meydana geliyor. Makyol Santral’daki konutlar 55 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

MAKYOL SANTRAL FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Makyol Santral’de yer alan konutların fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliğine göre 1 milyon 500 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Makyol Santral’de Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Teslimde Başlayın kampanyası kapsamında 1+1 konutlar 120 bin TL, 2+1 konutlar 175 bin TL peşinatla, banka veya kefil şartı olmadan konut alıcılarına sunuluyor. Kalan konut bedeli ise faizsiz ve 6 ay ertelenerek kira öder gibi teslimde ödenmeye başlanıyor.

Makyol Santral’deki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Haziran 2019 olarak planlandı.

KAPISINA KADAR GELEN METRO İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Makyol Santral projesi, 5 bloktan meydana geliyor. 2019’da Makyol tarafından tamamlanacak olan Mahmutbey-Esenyurt metrosunun kapısına kadar geleceği Makyol Santral; TED, MEF, FMV Işık, Bilfen ve Bahçeşehir Okulları gibi birçok eğitim kurumuna yakınlığı ile de değerli bir konumda yer alıyor. Çevresinde pek çok restoran, kafe gibi sosyal ve ticari alanların yer aldığı Makyol Santral, Türkiye’nin en önemli tenis organizasyonu olan İstanbul Cup’a ev sahipliği yapan spor ve tenis arenasının da yanı başında yükseliyor.

Teslimlerin Haziran 2019’da yapılacağı Makyol Santral’de sunulan olanaklar şöyle:

1- AVM

2- Kafe

3- Açık yüzme havuzu

4- Çocuk yüzme havuzu

5- Çocuk oyun alanları

6- Fitness salonu

7- Yürüyüş parkuru

8- Yeşil alan

9- Otopark

10- Güvenlik