EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makyol Santral’de ayda 3 bin 250 TL taksitle evin hazır!

İstanbul Avrupa Yakasının yükselen değeri Bahçeşehir’de hayata geçirilen Makyol Santral projesinde kira öder gibi ev satın alma imkânı sunuluyor.

Makyol İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının gelişime açık ilçelerinden Esenyurt’a bağlı Bahçeşehir lokasyonunda yer alan Koza Mahallesi’nde konumlandırılan Makyol Santral projesinden konut satın almak isteyenlere çok özel fırsatlar sunuluyor.

Konumu, prestiji ve sosyal yaşam alanları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Makyol İnşaat imzalı Makyol Santral projesinde kira öder gibi ayda 3 bin 250 TL tutarındaki eşit taksitlerle daire sahibi olunabiliyor.

Konut satın almayı kolaylaştıran projede sadece yüzde 5 peşinat ödemesi yapıldıktan sonra 84 ay süresince ayda 3 bin 250 TL taksitlerle daire sahibi olunabiliyor. Kira öder gibi ev sahibi olma şansı tanıyan Makyol İnşaat Makyol Santral projesi modern mimarinin bir örneği olarak Esenyurt ilçesinin Bahçeşehir lokasyonunda yükseliyor.

16 bin 906 metrekare alan üzerinde sektöre katılan projede tüketiciye farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap edebilecek şekilde dizayn edilmiş 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konut seçenekleri sunuluyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 55 metrekareden başlayıp 300 metrekareye kadar yükseliyor.

Anahtar teslimlerinin 2019 yılının ilk çeyreğinde yapılması hedeflenen Makyol Santral projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 290 bin 200 TL’den başlangıç gösteriyor.

Toplam 407 adet konuta yer verilen Makyol Santral projesinde yer alan dairelerin fiyat listesi şu şekilde: