EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makyol Santral’de 23 bin TL’den başlayan peşinat fırsatı

İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirilen Makyol Santral’de 23 bin TL’den başlayan peşinat fırsatı sunuluyor. Konut teslimleri ise 2019’da gerçekleşecek.

Makyol İnşaat tarafından hayata geçirilen Makyol Santral projesi, İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta Bahçeşehir’in merkezinde yaşama kazandırılıyor. Peşinatların 23 bin TL’den başladığı Makyol Santral’de teslimlerin 2019’un 2’nci çeyreğinde yapılması planlanıyor.

407 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Makyol Santral; 16 bin 906 metrekare üzerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 407 adet konut, 9 adet villa ve ticari ünitelerden meydana geliyor. Makyol Santral’da yer alan konutlar, 55 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

MAKYOL SANTRAL FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Peşin ödemelerde Makyol Santral'de metrekare fiyatları 4 bin 250 TL’den başlıyor. Ayrıca projede peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor. Vadeli ödeme seçeneğinde ise 23 bin TL’den başlayan peşinat imkanı yer alıyor.

Makyol Santral’da yer alan konutların 2019’un 2’nci çeyreğinde yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR

5 bloktan meydana gelen Makyol Santral’de yaklaşık 7 bin 500 metrekare açık peyzaj alanı için ayrıldı. Makyol Santral’da yer alacak olan konut sakinlerine açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, barbekü ve fitness-SPA alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

METRO İSTASYONUNA YÜRÜME MESAFESİNDE

E-5 bağlantı aksına, TEM otoyolu ve gişelerine 500 metre yakınlıkta yükselen Makyol Santral ayrıca yeni tamamlanacak olan Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı’na da yürüme mesafesinde konumlanıyor.