EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makyol Santral Buluşmaları'na Taylan Kümeli konuk oldu

Makyol Santral Bahçeşehir hafta sonu Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli’yi ağırladı.

Makyol Gayrimenkul kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı gelişen lokasyonlarından Bahçeşehir’de sektöre kazandırılan Makyol Santral projesinin tanıtım ofisinde Taylan Kümeli ile Ramazan ayında sağlıklı beslenme üzerine keyifli bir sohbet programı gerçekleştirildi.
50 yıllık tecrübesiyle gayrimenkulde yeniliklere imza atan ve sürekli üreten Makyol Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Makyol Santral ’deki Santral Buluşmalarının ilk etkinliği yapıldı. Santral Buluşmalarının ilk konuğu ise ünlü Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli oldu.

Taylan Kümeli: “Ramazan’da sahur veya iftarda ne yiyeceğimizi bilmeliyiz”

Ramazan ayının gelmesiyle beslenmenin çok daha önem kazandığını söyleyen Kümeli, sahur ve iftar öğünlerini ne yiyeceğimizi bilmenin çok önemli olduğunu, sahurun adeta bir kahvaltı gibi düşünülmesi gerektiğini ve iftarı ise kendi içinde öğlen ve akşam yemeği şeklinde iki farklı öğün yiyormuş gibi ikiye bölmemiz gerektiğini söyledi.

3 bin 250 TL taksitle konut satın alma imkanı sunuluyor

İstanbul Avrupa yakasının en hızlı gelişen ve değerlenen lokasyonlarından Bahçeşehir’de Makyol Gayrimenkul imzasıyla yükselen Makyol Santral projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçeneklerine yer veriliyor.Hem oturumcu hem de yatırımcı için çok özel fırsatlar sunulan Makyol Santral projesi Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt metrosunun tamamlanmasıyla çok yüksek prim getirecek. Önemli yatırım fırsatları sunulan projede 2+1 daireler için aylık 3 bin 250 TL’den başlayan eşit taksitlerle kira öder gibi daire satın alma imkânı sunuluyor.

Ulaşımın ve şehrin merkezinde konumu ile yüksek prim vaat ediyor

Şehir içi ve şehir dışı ulaşımın merkezindeki konumu ile dikkat çeken proje Makyol Santral, TEM, D-100, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kanal İstanbul, 3. Havalimanı gibi ulaşım hatlarına kolay ulaşım olanağı tanıyor. Yaşama, sosyal hayata ve ticari açıdan ihtiyaç duyulan her türlü kurum ve kuruluşun merkezinde yer alan Makyol Santral projesinden konut satın almak isteyenlerin şartlarına uygun ödeme seçenekleri geliştiriliyor.