EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makyol Santral Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli’yi ağırlıyor

İstanbul Avrupa Yakasının yükselen değeri Bahçeşehir’de hayata kazandırılan Makyol Santral projesinin tanıtım ofisinde Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli ağırlanacak.

Makyol Gayrimenkul, Makyol Santral Bahçeşehir projesinin tanıtım ofisinde Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli’yi ağırlıyor. Ramazan ayında nasıl sağlıklı beslenileceğini, sağlıklı beslenmenin püf noktalarını anlatacak olan Kümeli 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü Makyol Santral Bahçeşehir’de Makyol Gayrimenkul ’ün konuğu olacak.

Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli hafta sonu sağlıklı beslenmenin tüyolarını vermek üzere Makyol Santral Bahçeşehir tanıtım ofisinin konuğu olacak.

Taylan Kümeli ile sohbet toplantısı basına açık şekilde gerçekleştirilecek. Uzun yıllardır sağlıklı beslenme ve sağlıklı kilo verme alanında önemli başarılara imza atan ve alanında bir markaya dönüşen Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Makyol Gayrimenkul’ün konuğu olarak Makyol Santral Bahçeşehir tanıtım ofisinde sağlıklı beslenme tüyolarını anlatacak.

Makyol Santral Tanıtım Ofisi İstanbul Avrupa Yakasının gelişen ilçesi Esenyurt’un Bahçeşehir mevkiinde Koza Mahallesi’nde yer alıyor. Akbatı AVM’nin ana girişinin hemen karşısında yer alan tanıtım ofisi hafta sonu sağlıklı beslenmenin detaylarını merak eden ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Makyol Santral Tanıtım Ofisi açık adresi ise şu şekilde:

Makyol Santal Tanıtım ve Satış Ofisi Koza Mahallesi 1655. Sokak No: 5 Esenkent-Esenyurt/Bahçeşehir İSTANBUL